Webkamera na Rozhledně Bílá hora

Sledujete online přenos z kamery umístěné na vrcholu Rozhledny Bílá hora. Kamera má možnost otáčení a je vybavena kvalitní optikou. Prostřednictvím modrých tlačítek tak máte možnost se podívat na místa, která jsme pro Vás z okolí Kopřivnice vybrali.

Kamera byla uvedena do provozu v květnu 2020 při příležitosti 20 let otevření rozhledny pro veřejnost. Provozovatelem rozhledny a kamery je Kabelová televize Kopřivnice – poskytovatel kvalitního internetového připojení prostřednictvím metropolitní optické sítě Kopřivnice.

Ovládání kamery probíhá prostřednictvím modrých tlačítek. Po „stisknutí“ tlačítka je Váš požadavek odeslán do kamery kde probíhá jeho zpracování. Další požadavek na změnu polohy je možné zadat po uplynutí nastavené prodlevy. Rychlost odezvy na požadavek změny polohy kamery je závislý na počtu návštěvníků www stránky – buďte trpěliví. Přenos z kamery si můžete zvětšit na celou plochu monitoru kliknutím na příslušný symbol v pravém dolním rohu přenášeného obrázku. Pokud se díváte na vzdálená místa, může docházet ke chvění obrazu, které způsobují nárazy větru na vrcholu rozhledny. V letních měsících pak můžete zaznamenat v obraze „vlnění“ způsobené pohybem teplého vzduchu.

Kopřivnice Kopřivnice centrum Hrad Hukvaldy Přehrada Větřkovice Přehrada Štramberk Procházka Kopřivnicí Panorama Časosběr  
 

Zobrazení stránky: 112233, návštěvníci změnili 109327 krát pozici kamery
Stránku s vámi sledují 2 návštěvníci